auto pomoc zgorzelec, autolaweta zgorzelec, autopomoc zgorzelec, laweta zgorzelec, pomoc drogowa zgorzelec, laweta niemcy, pomoc drogowa niemcy
Kategorie:

Pomoc drogowa Zgorzelec i Laweta Niemcy

Avatar
Opublikowane przez Jakis

Jesteś na trasie do Niemiec i Twoje auto odmówiło posłuszeństwa? A może utknąłeś na autostradzie i nie wiesz jak ściągnąć pomoc? Utknąłeś na pasie awaryjnym lub parkingu niemieckiej autostrady? Nie stać Cię na koszt naprawy auta za granicą? Pomoc Drogowa Zgorzelec to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas, kiedy tylko znajdziesz się w potrzebie naprawy auta bądź sprowadzenia zepsutego samochodu na lawecie do Polski. Koszt takiej usługi będzie zdecydowanie mniejszy!

POMOC DROGOWA ZGORZELEC

Pomoc Drogowa Zgorzelec pomoże Ci 24h 7dni w tygodniu.

Główna działalność naszej firmy to Pomoc Drogowa, holowanie / autoholowanie, autolaweta, serwis TIR – samochodów ciężarowych na autostradzie A4 na trasie Chemnitz – Dresden – Bautzen – Ludwigsdorf / Jędrzychowice – Olszyna – Krzyżowa – Bolesławiec – Legnica – Wrocław – Opole.

Pomoc drogowa w Zgorzelcu jest do Twojej dyspozycji całą dobę. Polecamy swoje usługi 24 godziny 7 dni w tygodniu. Prowadzimy współpracę z warsztatami naprawczymi, serwisami oraz wypożyczalniami aut.

Nasze usługi, dzięki zapleczu warsztatowemu, zawierają w sobie drobne naprawy na miejscu, naprawy bieżące, serwis ogumienia, przeglądy rejestracyjne, naprawy tachografów. Poza tym uruchamiamy pojazdy na trasie, jeśli pozwalają na to warunki. Dodatkowo oferujemy wymianę żarówek i ogumienia, dostarczenie prądu, awaryjne otwieranie auta, dostarczenie paliwa i pozbycie się źle zatankowanego.

HOLOWANIE, LAWETA NIEMCY

Pomoc drogowa Zgorzelec dodatkowo oferuje autopomoc i transport. Zajmujemy się samochodami niesprawnymi, uszkodzonymi, po wypadkach. Nasza usługa zakłada przywóz aut także na lawecie z innych krajów, np. Niemiec. Sprowadzenie popsutego samochodu do kraju jest dobrą alternatywą, w porównaniu do naprawy go za granicą.

Holujemy auta osobowe oraz dostawcze i motocykle.

SAMOCHODY ZASTĘPCZE I NAPRAWY

Jeśli istnieje potrzeba, na czas naprawy Twojego samochodu, zaproponujemy Ci auto zastępcze firmy Pomoc Drogowa Zgorzelec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *