auto pomoc zgorzelec, autolaweta zgorzelec, autopomoc zgorzelec, laweta zgorzelec, pomoc drogowa zgorzelec, laweta niemcy, pomoc drogowa niemcy
Kategorie:

Pomoc drogowa Zgorzelec i Laweta Niemcy

Avatar
Opublikowane przez Jakis

Jesteś na trasie do Niemiec i Twoje auto odmówiło posłuszeństwa? A może utknąłeś na autostradzie i nie wiesz jak ściągnąć pomoc? Utknąłeś na pasie awaryjnym lub parkingu niemieckiej autostrady? Nie stać Cię na koszt naprawy auta za granicą? Pomoc Drogowa Zgorzelec to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas, kiedy tylko znajdziesz się w potrzebie naprawy auta bądź sprowadzenia zepsutego samochodu na lawecie do Polski. Koszt takiej usługi będzie zdecydowanie mniejszy!

POMOC DROGOWA ZGORZELEC

Pomoc Drogowa Zgorzelec pomoże Ci 24h 7dni w tygodniu.

Główna działalność naszej firmy to Pomoc Drogowa, holowanie / autoholowanie, autolaweta, serwis TIR – samochodów ciężarowych na autostradzie A4 na trasie Chemnitz – Dresden – Bautzen – Ludwigsdorf / Jędrzychowice – Olszyna – Krzyżowa – Bolesławiec – Legnica – Wrocław – Opole.

Pomoc drogowa w Zgorzelcu jest do Twojej dyspozycji całą dobę. Polecamy swoje usługi 24 godziny 7 dni w tygodniu. Prowadzimy współpracę z warsztatami naprawczymi, serwisami oraz wypożyczalniami aut.

Nasze usługi, dzięki zapleczu warsztatowemu, zawierają w sobie drobne naprawy na miejscu, naprawy bieżące, serwis ogumienia, przeglądy rejestracyjne, naprawy tachografów. Poza tym uruchamiamy pojazdy na trasie, jeśli pozwalają na to warunki. Dodatkowo oferujemy wymianę żarówek i ogumienia, dostarczenie prądu, awaryjne otwieranie auta, dostarczenie paliwa i pozbycie się źle zatankowanego.

HOLOWANIE, LAWETA NIEMCY

Pomoc drogowa Zgorzelec dodatkowo oferuje autopomoc i transport. Zajmujemy się samochodami niesprawnymi, uszkodzonymi, po wypadkach. Nasza usługa zakłada przywóz aut także na lawecie z innych krajów, np. Niemiec. Sprowadzenie popsutego samochodu do kraju jest dobrą alternatywą, w porównaniu do naprawy go za granicą.

Holujemy auta osobowe oraz dostawcze i motocykle.

SAMOCHODY ZASTĘPCZE I NAPRAWY

Jeśli istnieje potrzeba, na czas naprawy Twojego samochodu, zaproponujemy Ci auto zastępcze firmy Pomoc Drogowa Zgorzelec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *