kserokopiarki, kopiarki, wynajem kserokopiarki, sprzedaż kserokopiarki, serwis kserokopiarki, wynajem drukarki, sprzedaż drukarki, serwis drukarki, Płock, Sierpc, Kutno, Gostynin,
Kategorie:

Kserokopiarki Płock / drukarki – Wynajem, serwis

Avatar
Opublikowane przez Jakis

Drukarki, kserokopiarki http://kopiarki-plock.pl/ i inne urządzenia biurowe niezbędne są w każdym biurze. Nie każda firma może sobie jednak od razu pozwolić na zakup nowego sprzętu, nie każda też widzi potrzebę posiadania sprzętu biurowego na własność. Na rynku pojawiła się ciekawa oferta skierowana do firm, które niekoniecznie myślą o zakupie sprzętu biurowego. Firma GoMax Marcin Goliszek (kopiarki-plock.pl) oferuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem oraz serwis sprzętu biurowego.

Gostynin, Płock, Sierpc – najlepsze kserokopiarki

Kserokopiarki i drukarki to sprzęt, który jest niezbędny do funkcjonowania większości firm. Działająca w Gostyninie firma GoMax Marcin Goliszek świadczy usługi także w takich miastach jak: PłockSierpc czy Kutno. Poza usługami takimi jak sprzedaż i serwis kserokopiarek oferują niespotykaną, ale niezwykle atrakcyjną ofertę, jaką jest wynajem sprzętu.

Kompleksowy zakres usług w zakresie kserokopiarek i drukarek sprawia, że oferta firmy jest niezwykle atrakcyjna, wygodna i korzystna dla kontrahentów. Firma działa na terenie całego kraju. Ze względu na lokalizację siedziby usługi firmy najczęściej świadczone są w takich miastach jak: GostyninPłockKutno czy Sierpc.

kserokopiarki, kopiarki, wynajem kserokopiarki, sprzedaż kserokopiarki, serwis kserokopiarki, wynajem drukarki, sprzedaż drukarki, serwis drukarki, Płock, Sierpc, Kutno, Gostynin,

Wynajem sprzętu biurowego, nowoczesne biuro przy minimum kosztów

Coraz popularniejszą usługą świadczoną przez GoMax Marcin Goliszek (kopiarki-plock.pljest wynajem sprzętu biurowego wraz z atrakcyjną umową serwisową. Cena wynajmu uzależniona jest od eksploatacji sprzętu biurowego. Oferowana stawka zależna jest bezpośrednio od ilości wydrukowanych stron, w związku z czym przedsiębiorca nie jest stratny w chwili przestoju i ma bezpośredni wpływ na wysokość opłaty. http://kopiarki-plock.pl/6_wynajem

Wynajem takich sprzętów jak kserokopiarki i drukarki jest dla wielu przedsiębiorców znacznie atrakcyjniejsze niż sprzedaż. Pierwszoplanowa korzyść jest taka, że przy opcji dzierżawy nie jest konieczne wyłożenie jednorazowo wysokiej sumy. Warto podkreślić, że przy wynajmie kserokopiarki przedsiębiorca nie ponosi dodatkowych kosztów. W cenie zawarte są materiały, które należy konserwować lub zużywają się w trakcie eksploatacji: tonery, bębny czy pasy transmisyjne, a także usługi związane z serwisowaniem sprzętu. Realnym dodatkowym kosztem jaki ponosi przedsiębiorca, który wybrał wynajem drukarki, czy innego sprzętu to koszt papieru i energii elektrycznej.

Kserokopiarki i drukarki, zalety opcji wynajmu

Dla klientów prowadzących biznes w takich miastach jak Gostynin, Płock, Kutno i Sierpc usługi GoMax Marcin Goliszek (kopiarki-plock.pl) są dostępne na wyciągnięcie ręki. Doradcy firmy chętnie dzielą się doświadczeniem i doradzają wybór sprzętu na sprzedaż, ale także alternatywnych metod jak opcja wynajem plus serwis.

Usługa taka ma wiele zalet, które warto wyszczególnić. Są to między innymi bezpłatna pomoc techniczna i niski koszt eksploatacji. Niewątpliwą zaletą jest także fakt, że klient bez ponoszenia wysokich kosztów ma możliwość korzystania ze sprzętu najwyższej jakości – nowoczesnego i niezawodnego. W cenę usługi wliczony jest także serwis i konserwacja. Dzięki czemu wydruki przez cały okres obowiązywania umowy mają doskonałą jakość.

kserokopiarki, kopiarki, wynajem kserokopiarki, sprzedaż kserokopiarki, serwis kserokopiarki, wynajem drukarki, sprzedaż drukarki, serwis drukarki, Płock, Sierpc, Kutno, Gostynin,

Niski abonament za wynajem kserokopiarki przemawia na korzyść usługi, ale to nie jedyna zaleta takiego rozwiązania. Ważnym elementem umowy jest serwis oraz bezpłatne wsparcie techniczne, na który klient nie musi długo czekać. W sytuacjach kiedy sprzęt wymaga naprawy GoMax (kopiarki-plock.pl) oferuje urządzenie zastępcze.

Zapraszamy przedsiębiorców dla którym miejscem wykonywania działalności jest Płock, Gostynin, Kutno, Sierpc i inne miasta. GoMax Marcin Goliszek (kopiarki-plock.pl) oferuje zarówno sprzedaż jak i wynajem sprzętu najwyższej jakości. Doświadczenie w branży pozwala na wybranie indywidualnej oferty optymalnej dla klienta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *