biegły sądowy grafolog, biegły grafolog, ekspertyzy grafologiczne, grafolog cennik, grafolog, Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz
Kategorie:

Grafolog – grafologia – nauka o piśmie

Avatar
Opublikowane przez Jakis

Grafologia, czyli nauka o pisaniu może dostarczyć nam wielu cennych informacji na temat autora. Znawca może nie tylko wyczytać z pisma charakter i skłonności autora, ale i potwierdzić bądź wykluczyć zgodność podpisu. Niegdyś czytaniem z pisma zajmowali się wyłącznie duchowni, którzy dochodzili do coraz to nowszych wniosków. Współcześnie, grafologia jest jedną z nauk, wykorzystywanych w kryminalistyce. Grafolog to człowiek o nieprzeciętnych umiejętnościach czytania pisma. Ekspertyzy grafologiczne (www.grafolog-holowko.pl) do dokumenty najwyższej rangi, które mogą być dowodem w sprawie. biegły sądowy grafolog, biegły grafolog, ekspertyzy grafologiczne, grafolog cennik, grafolog,    Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz

Grafolog – kiedy pomoże?

Wyobraź sobie, że puka do Twych drzwi komornik, który usilnie śmie twierdzić, że masz na koncie kredyt, którego nie spłacasz. Robisz oczy jak spodki, nie rozumiesz o co chodzi, bo nie pamiętasz sytuacji, w której mogłabyś podpisać jakikolwiek dokument. Smutny pan w czarnym garniturze wyjmuje jednak, kopię „Twojej umowy” i tłumaczy, że to Twój podpis. Patrzysz i nie dowierzasz, ale po chwili dociera do Ciebie, że to dzieje się naprawdę! „…ale gdzie, kiedy ja podpisałem jakiś taki papier… to nie możliwe, przecież ja w ogóle nie jestem zwolennikiem kredytów… ” – myślisz sobie, i po chwili przypomina Ci się, że miesiąc temu przez przypadek zostawiłeś dowód w autobusie i udało Ci się go odzyskać dopiero po tygodniu. Chwila wystarczyła, by niepowołana postać narobiła niezłego bałaganu w Twoim życiu! Ale co dalej? Grafolog Ci pomoże!

Wiedz, że biegły sądowy grafolog jest w stanie dowieść Twojej niewinności. Biegły grafolog (www.grafolog-holowko.pl) to osoba szerokiego zaufania, współpracująca z ważnymi organami państwowymi, policją kryminalną i sądem. Grafolog to osoba nigdy nie karana, bez wyroku sądowego, której działalność mogą kontrolować różnorakie izby państwowe i inni znawcy pisma. Nie istnieje więc, nawet minimalna szansa na to, byś został oszukany! Pamiętaj, że wszystkie próbki dostarczonych przez Ciebie materiałów, objęte są tajemnicą.

Grafolog – czy warto prosić o pomoc?

Jeśli, czujesz się z jakiegoś powodu pokrzywdzony, np. podrobionym podpisem (niekoniecznie Twoim, może to być również podpis w sprawie majątkowej, testament i itp), ni powinieneś dłużej zwlekać! Im szybciej, załatwisz sprawę, tym szybciej przyjdzie upragniona ulga! Biegły grafolog przy użyciu specjalistycznych narzędzi, bardzo dokładnie bada literkę po literce, wszystkie odstępy, znaki szczególne, kropeczki, kreseczki, przecinki. Używając odpowiednich przyborów ocenia odległości, kąty pochylenia, uwypuklenia i indywidualne cechy pisma, których nikt nie jest w stanie sfałszować.

Pismo jest cechą uwarunkowaną indywidualnie. Kształtujemy przez lata, w oparciu o różne przeżycia, emocje, doświadczenia życiowe. Pismo graficznie odzwierciedla duszę. Wystarczy więc, dokładnie się w nie wczytać, by dowiedzieć się co nieco o właścicielu tekstu. Grafolog jest osobą do tego stworzoną. Wydana przez niego opinia jest właściwie, niepodważalna. Może śmiało posłużyć jako dowód w sądzie. Na podstawie badania, grafolog docieka prawdy. Twoje pismo, jest Twoją cechą, jedyną unikatową, nie da się jej sfałszować! Choć, bywa, że podrobiony podpis sprawia wrażenie oryginału, wystarczy zlecić znawcy pisma sprawdzenie, a ten z łatwością dojdzie prawdy!

Jakimi sprawami zajmuje się grafolog?

Wiedz, że praktycznie wszystkimi!

  • Anonimowe listy – biegły sądowy grafolog pomoże sporządzić portret psychologiczny osoby wysyłającej anonimy, a na tej podstawie, nietrudno już będzie wskazać winnego.
  • Analiza osób, które targnęły się na swoje życie. W tym przypadku ekspertyzy grafologiczne (www.grafolog-holowko.pl) posłużą jako bardzo ważny dowód w sprawie. Wykażą cechy charakteru poszkodowanego, opiszą stan psychiczny, wskażą na ewentualny rozwój chorób psychicznych (depresja, schizofrenia, paranoja) oraz na to, czy był poczytalny w trakcie popełnienia czynu i czy był świadomy bądź nie działał pod wpływem innych osób.
  • Sprawdzenie wiarygodności pism, umów, podpisów, paraf, testamentów, maszynopisów.

Wątpliwości w testamencie czy umowach to jedne z najczęstszych przypadków. Nierzadko okazuje się, że opisana podpisująca dokument jest niepoczytalna bądź nakłoniona przez kogoś do złożenia podpisu. Zdarzają się też sytuacje, gdzie któryś z członków rodziny składa podpis za krewnego. Nietrudno jest dowieść, że oszustwo zostało popełnione. Oko eksperta i jego specjalistyczne narzędzia, szereg pomiarów, nie mają prawa się pomylić! Wiedz, że opinia grafologa może być też cennym dowodem na rozprawie. Niejednokrotnie zdarza się, że biegły grafolog zostaje wezwany na przesłuchanie lub rozprawę, gdzie bardzo duże znaczenie ma jego wypowiedź, a jego ekspertyzy grafologiczne rzutują na decyzję sędziego. Właśnie dlatego, ekspert grafolog, cennik ustala w oparciu o doświadczenie i o wygrane sprawy, dzięki jego wstawiennictwu.

Grafolog – cennik

Każdy szanujący się biegły z doświadczeniem i umiejętnościami potwierdzonymi wpisem na Listę Grafologów ponad 30 okręgowych sądów, swoją pracę wykonuje odpłatnie, a cena jest adekwatna do jakości wykonywanych usług. Dobry grafolog, cennik sporządza w oparciu o czas poświęcony na swoje wykształcenie, o swoje zdolności potwierdzone wpisami na listy, o przynależność do Polskiego Towarzystwa Grafologów i o korzyści, jakie może osiągnąć klient, dzięki temu, że korzysta z jego usług. Koszt pojedynczej ekspertyzy to na ogół kilkaset złotych.